dr hab. n. med. Michał Podgórski

dr hab. n. med. Michał Podgórski

Kierownik Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej Szpitala im. WAM w Łodzi.

W 2014 roku ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie specjalizuje się w zakresie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Ponadto od 2014 roku dr Podgórski pracuje jako wykładowca w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Jest lubianym i cenionym dydaktykiem o czym świadczy uzyskanie nagrody dla najlepszego nauczyciela akademickiego w roku 2015/2016. Ponadto dr Podgórski profesjonalnie zajmuje się popularyzowanie nauki czego dowodem jest tytuł finalisty w konkursie FamLab2017 organizowanym przez Narodowe Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

W swojej krótkiej karierze naukowej Dr Podgórski sięgnął po liczne nagrody i wyróżnienia, w tym Stypendium dla Wybitnych Młodych Naukowców. Ponadto jest kierownikiem Diamentowego Grantu i Grantu SONATA przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Nieliczne wolne chwile Dr Podgórski wykorzystuje przede wszystkim na uprawienie sportu, dlatego tematykę urazów sportowych poznał od kuchni.

 

Kursy

TOP