OBRAZ

Wielkopolska Szkoła Diagnostyki Obrazowej

Szkoła powstała w 2000 roku. Jej celem jest rzetelne i przystępne przekazanie wiedzy z zakresu ultrasonografii i echokardiografii w codziennej praktyce lekarskiej.

Wszystkie kursy i szkolenia złożone są z bogato ilustrowanych wykładów oraz części praktycznej, czyli badania pacjentów nowoczesnymi aparatami ultrasonograficznymi. Każdy z uczestników szkolenia może samodzielnie badać pacjentów pod okiem doświadczonego lekarza – diagnosty.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje świadectwo ukończenia kursu oraz dostęp do wykładów.

Regulamin zakupu

Właściciel i pomysłodawca

Leszek Pobojewski

dyrektor Wielkopolskiej Szkoły Diagnostyki Obrazowej

Akredytacja

Wielkopolska Szkoła Diagnostyki Obrazowej decyzją Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Poznaniu z dn. 2.04.2019 r. otrzymała Zaświadczenie nr 000013-0006 o wpisie do Rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów Wielkopolskiej Izby Lekarskiej pod nr 63-000013-001-0006.

USG narządów powierzchownych szyi – 18 pkt edukacyjnych

USG jamy brzusznej – 27 pkt edukacyjne.

USG tętnic szyjnych i kręgowych, wewnątrzczaszkowych  – 27 pkt edukacyjne.

Ultrasonografia doplerowska  naczyń obwodowych – 27 pkt edukacyjne.

Echokardiografia – 28 pkt edukacyjnych

Ultrasonografia gruczołu piersiowego – 27 pkt edukacyjne

Ultrasonografia w pediatrii – 28 pkt edukacyjne

Ultrasonografia/echokardiografia w neonatologii – 18 pkt edukacyjnych

Ultrasonografia doplerowska przetok dializacyjnych – 6 pkt edukacyjnych

Ultrasonografia narządu ruchu – 28 pkt edukacyjnych

Ośrodki szkoleniowe

Ośrodek Leśny w Puszczykowie

Leśny Ośrodek Szkoleniowy w Puszczykowie to doskonałe miejsce do organizacji:

• szkoleń
  • konferencji
  • spotkań biznesowych
  • wesel
  • uroczystości komunijnych
  • bali karnawałowych.

Do dyspozycji gości jest 80 miejsc w 36 komfortowych, przytulnych, doskonale wyposażonych pokojach.

Dysponujemy czteroma, nowoczesnymi salami wykładowymi, restauracją, kortem tenisowym, boiskami sportowymi, placem zabaw dla dzieci i wieloma innymi atrakcjami.

Mindray

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.