prof. dr hab. med. Olga Trojnarska

prof. dr hab. med. Olga Trojnarska

Echokardiografia

Specjalizuje się w wadach wrodzonych u dorosłych. Jest szefem Pracowni Echokardiografii I Kliniki Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Członek Zarządu Głównego Sekcji Echokardiografii PTK

Prof. dr hab. jest Olga Trojnarska  jest zatrudniona na stanowisku profesora I Kliniki Kardiologii UM w Poznaniu.  Jest  kierownikiem Pracowni Echokardiografii w macierzystej klinice. Aktywnie uczestniczy w działalności Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, której będzie przewodniczyć  od roku 2019 do 2019. Jest organizatorem  i aktywnym uczestnikiem licznych konferencji naukowo-szkoleniowych z zakresy echokardiografii.

Specjalizuje się głównie w problematyce wad serca, w tym również w wadach wrodzonych u ludzi dorosłych. Jest członkiem Sekcji Wad Wrodzonych Serca u Dorosłych  Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.  Prowadzi jedyną w zachodniej Polsce poradnię leczącą tych pacjentów. Kwalifikuje i uczestniczy w zabiegach nieinwazyjnych leczenia wad strukturalnych serca.  Ma duże doświadczenie w prowadzeniu ciężarnych z chorobami serca. Jest autorką ponad 280  publikacji naukowych.

Zainteresowania pozazawodowe: wszelki ruch,  klasycznie – dobre kino, książka i muzyka, aktualnie sprawy  społeczne i polityczne.

Kursy

Nazwa Początek Koniec
Podstawy echokardiografii - Olga Trojnarska - 6-9 czerwca 2024 r. - Puszczykowo 06/06/2024 09:00 09/06/2024 13:00
TOP